Piaskownice

Nasze place zabaw WINNETOO gwarantują bezpieczną zabawę wszystkim milusińskim. Oferowane przez nas konstrukcje spełniają wymagane normy oraz posiadają odpowiednie certyfikaty, które stanowią potwierdzenie ich wysokiej jakości. Nie sposób wyobrazić sobie placu zabaw bez dużej, drewnianej piaskownicy. Nasza piaskownica będzie doskonałym uzupełnieniem osiedlowego i przedszkolnego placu zabaw. Doskonale też wpasuje się w klimat każdego ogrodu i będzie stanowić jego ozdobę.

Plastikowe piaskownice stanowią alternatywę dla tych wykonanych z drewna, jednak to właśnie te drewniane gwarantują lepszą zabawę. Przede wszystkim są stabilniejsze, a co za tym idzie, bezpieczniejsze. Są również większe, co pozwoli na korzystanie z nich większej gromadce maluchów. Mocne, drewniane siedziska zapewniają pełen komfort podczas zabawy.

Nasze piaskownice powstały ze specjalnie wyselekcjonowanego drewna. W ofercie WINNETOO znajdziesz wersję sześciokątną o nazwie BEO z naturalnego modrzewia syberyjskiego. Jest ona w pełni naturalna – niepoddana impregnacji środkami chemicznymi.

Gwarantujemy Wam, że Wasze dzieci zakochają się w naszych piaskownicach, a oglądanie bajek w telewizji w deszczowe dni stanie się dla nich nudnym zamiennikiem zabawy w piasku.

Wybierz zestaw dla siebie

Ta strona korzysta z plików cookie.

SKLEP ONLINE