Zestaw BASIC 4

WINNETOO – In your dreams!

BASIC 4 zapewni dzieciom zabawę na NAJWYŻSZYM poziomie. Oprócz wszystkich rozbudowanych funkcji BASIC 3 oferuje również moduł wspinaczkowo-siatkowy, który sprawi niesamowitą frajdę wszystkim dzieciom, zarówno mniejszym i większym.  Przejście po samej górze na wysokości ok. 2m zapewni dzieciom SUPER atrakcję a jednocześnie wyćwiczy ich motorykę oraz skupienie, potrzebne do przejścia po takich elementach. Wszystko w bezpieczny sposób, zawsze jest podparcie dla obu nóg. Jeśli dzieci spróbują raz, będzie to dla nich najlepsza atrakcja w ogrodzie.

Wykaz poszczególnych elementów zestawu znajdą Państwo na dole strony.

Dane techniczne:
Szerokość: ok. 7m
Długość: ok. 6m
Wysokość: ok. 3,5m

Wymiary można określić poprzez zielone kratki, które oznaczają powierzchnię 1m x 1m.

Poniżej galeria zdjęć zestawu. Przesuwać można za pomocą bocznych strzałek.

Jeżeli są Państwo zainteresowani tym placem zabaw, jednak chcielibyście coś w nim zmienić, zapraszamy do kontaktu z nami lub do skorzystania z naszego PLANNERA ONLINE, w którym można stworzyć swój wymarzony plac zabaw.


Zestaw posiada wszystkie elementy drewniane oraz elementy mocujące. Do zestawu nie potrzeba żadnych dodatkowych elementów. Zapewniamy również transport na terenie całego kraju. W wybranych województwach oferujemy również opcjonalny montażSkontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.

Cena: 6154,20 zł

Ta strona korzysta z plików cookie.

SKLEP ONLINE