Winnetoo pro

Place zabaw WINNETOO są dostępne na rynku placów zabaw do użytku prywatnego od wielu lat. Cieszą się one dużą popularnością. Wykorzystując nasze doświadczenie w zakresie tworzenia placów zabaw, stworzyliśmy system przeznaczony na użytek publiczny. Przed Państwem – starszy brat – WINNETOO PRO. System placów zabaw WINNETOO PRO produkowany jest zgodnie ze wszystkimi normami europejskimi EN 1176. Standard ten reguluje wymogi dotyczące wyposażenia placów zabaw w miejscach publicznych. Wykonawca i inwestor powinni przestrzegać wszelkich zasad uwzględnionych w naszych katalogach, aby przyszła zabawa była dla wszystkich bezpieczna i przyjemna.

WINNETOO PRO pozwala wybrać z gotowych zestawów, które już zostały certyfikowane przez renomowaną jednostkę TUEV Nord lub wybrać swój odpowiedni zestaw, który będzie zgodny z normami EN1176.

sciana_wspinaczkowa1

UWAGA: Każdy teren, na którym ma powstać plac zabaw, do którego mają dostęp wszystkie dzieci, jest terenem publicznym, na którym obowiązuje normy EN 1176. Dotyczy to przedszkoli, szkół, terenów osiedlowych, restauracji, hoteli itp.

 

opis

 

 

Ta strona korzysta z plików cookie.

SKLEP ONLINE