Kontakt

RSC Bis Sp. z o.o.

Skrzynki k/Buku ul. Dworcowa 42
62-060 Stęszew

tel. +48 (61) 81 96 433
fax. +48 (61) 81 96 290

e-mail: info@winnetoo.pl

Dział sprzedaży

Łukasz Sperling
Tel. kom: 500-273-644
e-mail: lukasz@rscbis.com.pl

Justyna Kobus-Ferro
e-mail: justyna@rscbis.com.pl

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

 • FAQ
Expand All | Collapse All
 • 1. Czy place zabaw WINNETOO są bezpieczne?
   

  Tak oczywiście. Place zabaw WINNETOO są w 100% bezpieczne. Posiadają aktualne badania renomowanego instytut certyfikującego TUEV Nord. Są wykonane zgodnie z aktualnymi normami EN-71.

 • 2. Jak zamówić plac zabaw WINNETOO?
   

  Po wybraniu odpowiedniego zestawu prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Postaramy się doradzić w zakresie wyboru odpowiedniego placu zabaw. Dodatkowo zachęcamy do skorzystania z naszego sklepu internetowego, gdzie również są zestawy do kupienia online.

 • 3. Korzystam z konfiguratora - co dalej?
   

  Jeżeli korzystali Państwo z naszego konfiguratora, prosimy o wydrukowanie lub zapisanie listy elementów użytych do danego zestawu. Jeżeli są Państwo niepewni swoich wyborów, zachęcamy do wysłania również wizualizacji zestawu, tak, żebyśmy mogli stwierdzić, czy wszystkie potrzebne znalazły się w zestawie. Jeżeli konfigurator sprawia Państwu problem, możemy wykonać bezpłatnie dla Państwa projekt.

 • 4. Co wchodzi w skład zestawu?
   

  Zazwyczaj wszystkie elementy widoczne na zdjęciach i wizualizacjach wchodzą w skład zestawu. Dokładna lista elementów znajduje się pod każdym zestawem. Jeżeli korzystają Państwo z konfiguratora, skład zestawu jest widoczny w zakładce "Koszyk".

 • 5. Jaki jest czas oczekiwania na zestaw?
   

  Czas oczekiwania na zestaw wynosi do 10 dni roboczych. Jeżeli posiadamy w magazynie większość elementów, to możemy zestaw wysłać szybciej.

napisz do nas

Dystrybutorzy

Ta strona korzysta z plików cookie.

SKLEP ONLINE