Bezpieczne place zabaw dla dzieci WINNETOO

Jesteśmy producentem opatentowanych systemów budowy placów zabaw WINNETOO, które wyróżnia doskonała jakość, trwałość oraz bezpieczeństwo. Tworzone przez naszą firmę ogrodowe place zabaw są projektowane i produkowane w ten sposób, aby cały czas stymulować rozwój psychomotoryczny dzieci, zachęcając je do kreatywnej zabawy na świeżym powietrzu.

Każdy plac zabaw z drewna WINNETOO stanowi unikalne miejsce rozrywki dla maluchów, które ma na celu pobudzanie wyobraźni i pozwalanie urwisom na wymyślanie coraz to nowych gier i zabaw. Opatentowany system WINNETOO daje możliwość tworzenia bezpiecznych obszarów do bawienia się, przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnego wyglądu. Materiały używane w produkcji naszych wyrobów mają wysokie parametry wytrzymałości i odporności na działanie warunków atmosferycznych, a także odpowiednie atesty, dopuszczające je do używania przez dzieci.

Wszystkie urządzenia na ogrodowe place zabaw zostały wykonane zgodnie z europejską normą EN 71, czego dowodem są przyznane certyfikaty przez jednostkę badawczą TUV Nord.

Można skorzystać z naszych gotowych zestawów lub też skomponować swój własny zestaw za pomocą Konfiguratora Online

Ta strona korzysta z plików cookie.

SKLEP ONLINE