Zestaw BASIC 3

WINNETOO – In your dreams!

Przed Państwem BASIC 3, zestaw, który powstał z BASIC “Dwójki” jednak powiększony o balkon oraz zabudowanie górnej części wieży. Balkon jest dodatkową przestrzenią dla dziecka oraz jednocześnie podestem do wejścia do zamkniętego domku. Zamknięta górna część wieży zapewni prywatność dzieciom, które będą mogły bez problemów bawić się we własnym gronie. Dodatkowo proponujemy w tym zestawie dach drewniany, który uatrakcyjnia wygląd wieży nadając mu charakter prawdziwego domku dla dzieci. Nie zapominając o pozostałych funkcjach placu zabaw, należy wspomnieć o zjeżdżalni, huśtawkach oraz różnych elementach, które mogą wspomóc motorykę oraz rozwój dziecka.

Wykaz poszczególnych elementów zestawu znajdą Państwo na dole strony.

Dane techniczne:
Szerokość: ok. 5m
Długość: ok. 6m
Wysokość: ok. 3,5m

Wymiary można określić poprzez zielone kratki, które oznaczają powierzchnię 1m x 1m.

Poniżej galeria zdjęć zestawu. Przesuwać można za pomocą bocznych strzałek.

Jeżeli są Państwo zainteresowani tym placem zabaw, jednak chcielibyście coś w nim zmienić, zapraszamy do kontaktu z nami lub do skorzystania z naszego PLANNERA ONLINE, w którym można stworzyć swój wymarzony plac zabaw.


Zestaw posiada wszystkie elementy drewniane oraz elementy mocujące. Do zestawu nie potrzeba żadnych dodatkowych elementów. Zapewniamy również transport na terenie całego kraju. W wybranych województwach oferujemy również opcjonalny montażSkontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.

Cena: 5028,40 zł

Ta strona korzysta z plików cookie.

SKLEP ONLINE