KOMPONENTY WINNETOO

Odkryjcie wszystkie elementy naszych placów zabaw WINNETOO.

Elementy drewniane - konstrukcja placu zabaw

Elementy mocuj±ce - bezpieczeństwo i stabilno¶ć placu zabaw

Siedziska hu¶tawek - odkryj nowe sposoby hu¶tania się

Elementy wspinaczki - pozwól dziecku poczuć się jak prawdziwy wspinacz

Akcesoria - utwórz jedyny, niepowtarzalny plac zabaw

Elementy drewniane WINNETOO
piaskownice ogrodowe

Elementy konstrukcyjne WINNETOO s± to wszystkie elementy drewniane, z których można złożyć wymarzony plac zabaw. Znajdziesz tutaj dwie wieże, przystawki, statki piracki, ¶ciany do zabudowania wież. WejdĽ do ¶rodka i odkryj poszczególne elementy z drewna, specjalnie zaimpregnowanego ¶rodkiem bezchromowym, bezpiecznym dla Twojego dziecka.

zobacz szczegóły...
Elementy mocuj±ce WINNETOO
zjezdzalnie drewniane

Elementy mocuj±ce WINNETOO s± to wszystkie czę¶ci placów zabaw, które pomog± Tobie w zakotwiczeniu placów zabaw do gruntu, ł±czeniu poszczególnych elementów ze sob± oraz budowaniu np. piaskownicy pod wieżami i innymi elementami drewnianymi WINNETOO

zobacz szczegóły...
Siedziska hu¶tawek WINNETOO
place zabaw dla dzieci

Siedziska hu¶tawek WINNETOO pokazuj± jak różnorodne siedziska mog± pojawić się na Waszym placu zabaw. S± różne możliwo¶ci hu¶tawki - takie, które przeznaczone s± dla dzieci w wieku poniżej 3 roku życia oraz takie, które zapewni± zabawę starszym dzieciom, a nawet ich opiekunom.

zobacz szczegóły...
Elementy wspinaczki WINNETOO
hu¶tawki drewniane

Wspinaczka jest istotna pod względem zabawy jak± dostarcza małym pociechom, ale również zapewnia odpwoiedni rozwój motoryczny dzieci. W elementach wspinaczkowych WINNETOO zobaczysz wszystkie te czę¶ci, które pozwol± stworzyć Tobie siatkę lub ¶ciankę wspinaczkow±.

zobacz szczegóły...
Akcesoria WINNETOO
zjezdzalnie ogrodowe

Tutaj znajdziesz wszystkie dodatkowe elementy, które urozmaic± plac zabaw. Lunety, peryskopy, a do tego maszt z flag± pirack± nadadz± charakter statku pirackiego dla Twoich dzieci. A może kwietniczki i flagi z różowymi pegazami spełni± najskrytsze marzenia ukochanej córki? WejdĽ i przekonaj się co możesz stworzyć dzięki oryginalnym akcesoriom WINNETOO.

zobacz szczegóły...
Copyright (C) 2016 RSC Bis sp. z o.o.
Skrzynki k/Buku ul. Dworcowa 42, 62-060 Stęszew, woj. Wielkopolskie
tel. +48 (61) 81 96 433, fax. +48 (61) 81 96 290